Online platba kartou


Prijímame karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfnych) kariet. Použitie elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné iba v tom prípade, že to umožňuje Vaša vydavateľská banka. Niektoré banky vydávajú tzv. virtuálne karty, ktoré sú určené výhradne k nákupu na internete.

Informujte sa u svojej banky o možnosti používania Vašej karty k plateniu na internete.


Platba kartou je bezpečná
  • u akceptácii platobných kariet využívame 3DSecure riešenie – najmodernejšiu aplikáciu kartových Asociácií MasterCard a Visa umožňujúcu bezpečné platby kartou na internete
  • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke, nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte
  • prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

Aké karty prijímame?
  • VISA Electron
  • VISA
  • Maestro (v prípade, že Vaša vydavateľská banka ho zaradila do systému 3DSecure)
  • MasterCard

Ako u nás zaplatíte?

Pokiaľ sa rozhodnete za objednávku na našej webovej stránke využiť k platbe Vašu platobnú kartu, zaškrtnite možnosť na konci objednávkového formulára a objednavku záväzne objednajte. Na ďalšej stranke budete informovaný o odoslaní objednavky do systému a dole pod textom sa Vám zobrazí tlačítko ZAPLATIŤ. 

Po kliknutí na tlačítko budete presmerovaný do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty a CVV2/CVC2 –posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.
Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nás oboznámi iba s výsledkom autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát vo verejnej počítačovej sieti.
O výsledku transakcie ste informovaný po zrealizovaní platby a presmerovaní na našu stránku.

Prítomnosť log Verified by Visa kartovej asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociácie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu na našej web stránke.

Pokiaľ Vám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov:
  • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
  • na Vašom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
  • Vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tom prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku.